fbpx

Blog serwisowy

Chcesz wiedzieć, jak dbać o swój samochód, aby służył Ci jak najdłużej? Na naszym blogu przeczytasz wiele przydatnych wskazówek dotyczących konserwacji, wymiany oleju, klimatyzacji i wielu innych aspektów technicznych.

Jak rozpoznać dobry serwis samochodowy?

Kierowcy rzadko są również mechanikami, dlatego dla większości z nas awaria samochodu oznacza wizytę w serwisie. Zanim zdecydujemy się jechać do najbliższego, najpierw powinniśmy sprawdzić, czy jego reputacja da nam gwarancję rzetelnie wykonanej pracy.

Przeczytaj

Opony zimowe i letnie — nowe czy używane?

Gdy przychodzi czas zmiany na opony letnie bądź też zimowe, właściciel samochodu musi wybrać pomiędzy ogumieniem nowym lub używanym. Wielu z nich decyduje się na używane opony ze względu na niższą cenę.

Przeczytaj

Jak wybrać odpowiednie wycieraczki samochodowe?

Prawidłowa praca wycieraczek ma znaczący wpływ na komfort widzenia podczas jazdy samochodem, a przede wszystkim na bezpieczeństwo na drodze. Tylko te dobrze dobrane i w pełni sprawne będą w stanie zagwarantować odpowiednią widoczność bez smug, wody i zanieczyszczeń.

Przeczytaj

Jak odpowiednio przechowywać koła i opony?

Opony, a właściwie całe koła, to niezwykle ważne elementy naszego samochodu, o które należy szczególnie dbać. Nie tylko ze względu na ich koszt, ale przede wszystkim nasze bezpieczeństwo podczas jazdy.

Przeczytaj

Gdzie zrobić diagnostykę silnika?

Gdy Twój silnik przestaje pracować tak jak zawsze lub zapaliła się jego kontrolka zaczynasz zastanawiać się, gdzie możesz go zdiagnozować – w serwisie ASO czy niezależnym?

Przeczytaj

Wyprzedażowy newsletter toyoty

Nie pomiń żadnej promocji oraz wyprzedaży

Będziesz na bieżąco z wyprzedażami

Dostaniesz informacje o nowych promocjach

Nie ominą Cię żadne okazje od Toyoty

Wykorzystujemy ciasteczka. Dowiedz się więcej. Akceptuję